AKTUALNOŚCI,  Emocje,  Trening przywództwa,  Wydarzenia

Trening Przywództwa #10 – Jak budować ducha zespołu?

Stare przysłowie mówi – „Przychodzimy do pracy, a odchodzimy od ludzi” i mimo szybkiego oraz niezwalniającego tempa rozwoju technologii nic się nie zmieniło – nadal jednym z najważniejszych czynników wpływających na naszą motywację i zaangażowanie są nasze relacje z zespołem, w który pracujemy.

Mówiąc dosadnie – jesteśmy „zwierzętami” stadnymi, a nasz mózg, jak pokazuje neurobiologia, zaprogramowany jest na budowanie i bycie w relacjach.

Jak zatem jako liderzy hybrydowych czasów możemy dbać o relacje w naszych zespołach? Jak możemy umiejętnie łączyć nasze społeczne potrzeby z realizacją biznesowych celów oraz tworzyć klimat sprzyjający współpracy i efektywności? Jak wykorzystać online i spotkania stacjonarne w służbie ducha zespołu?

Na temat tych i innych zagadnień porozmawiamy podczas kolejnego Treningu Przywództwa.

Link do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ.

Link do wydarzenia na LinkedIn: TUTAJ.

Trening przywództwa to cykl spotkań skierowanych do liderów i liderek, oraz osób chcących rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Będę tu mówił o sprawach aktualnych, przyszłych, mniej i bardziej zaawansowanych… ale na pewno praktycznych. Zawsze Live. Raz na miesiąc. Na moim kanale FB oraz LinkedIn, a potem na YouTube i Spotify.

Serdecznie Was zapraszam,

Marcin Capiga