COACHING & MENTORING

COACHING według J. Whitmore’a polega na dotarciu do indywidualnego potencjału człowieka, aby w efekcie końcowym zmaksymalizować efektywność jego działań. To proces, który sprzyja uczeniu się i rozwojowi.

MENTORING to partnerska relacja między Mentorem a Mentee, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału Mentee. Mentor to doświadczony w biznesie lider, Mentee to osoba świadoma swoich celów zawodowych i chcąca świadomie kształtować swój rozwój zawodowy i osobisty np. aspirująca do objęcia stanowisk zarządczych oraz do bycia formalnym liderem w swojej organizacji.

„Więcej ludzi marnuje czas i energię roztrząsając problemy, niż rzeczywiście próbując je rozwiązać”

Henry Ford

Zarówno podczas coachingu jak i mentoringu współpracują ze zróżnicowaną grupą klientów. Od menedżerów i kadrę zarządzającą firm i korporacji, po prywatnych klientów chcących popracować nad uwolnieniem osobistego potencjału. Jeżeli masz wątpliwości, czy temat który Cię nurtuje jest obszarem nad którym możemy popracować po prostu napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy umówić się na pierwszą bezpłatną  rozmowę w której zdecydujesz, czy chcesz podjąć pracę nad swoimi obszarami akurat ze mną.

  • Miejsce: miejsce coachingu lub mentoringu ustala Klient. Oferujemy spotkania w kilku biurach w całej Polsce. Na życzenie i pod pewnymi warunkami sesje mogą odbywać się także w miejscu pracy klienta lub online.
  • Liczba sesji: coaching i mentoring jest metodą krótkoterminową i skupioną na rozwiązaniach. Praca nad danym celem, obszarem do poprawy, zazwyczaj nie trwa dłużej niż 9 sesji. Jedna sesja trwa około 1 h.
  • Częstotliwość spotkań: częstotliwość sesji zależy od potrzeby klienta i czasu, jaki chce na nie przeznaczyć. Nasza propozycja to spotkania raz na 2 tygodnie, natomiast nie rzadziej niż raz w miesiącu.

Powyższe „standardy” są umowne, jeżeli potrzebujesz uczyć coś na miarę napisz lub zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić 🙂

Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie w realu lub online [kontakt] 🙂