TRAINING TREE

TRAINING TREE założyłem w 2010 roku. Zastanawiając się wówczas nad nazwą firmy od razu wybrałem drzewo (od ang. tree), które od zawsze było dla mnie symbolem wzrastania i rozwoju w oparciu o silne podstawy, czyli misje i wartości.

W naszym logo znalazł się wzlatujący ptak, który przywodzi na myśl uwalnianie potencjału jednostki i firmy. W TRAINING TREE wierzymy bowiem w to, że każdy człowiek posiada potencjał, który może rozwijać – potrzebuje jednak do tego odpowiednich warunków.

Pierwsza część nazwy firmy (od ang. training – szkolenie) odnosi się do naszej głównej działalności, jaką jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i treningów grupowych.

Specjalizujemy się w projektach szkoleniowych, coachingowych oraz z doradztwa biznesowego (consultingu) skierowanych do międzynarodowych korporacji, organizacji rządowych, prywatnych klientów. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie i z pełną uwagą. Naszym celem jest oferowanie klientom kompleksowego wsparcia oraz szytych na miarę rozwiązań. W swojej pracy łączymy praktyczne, wieloletnie doświadczenie biznesowe połączone z najnowszymi badaniami oraz wiedzą naukową.

Zapraszam Cię do bliższego zapoznania się z TRAINING TREE (www.trainingtree.pl).