Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

Od 2008 roku prowadzę cykliczne, autorskie szkolenia otwarte na Uniwersytecie Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego. Te szkolenia to przede wszystkim moja pasja, miłość do edukacji ustawicznej oraz możliwość spotykania wspaniałych ludzi.

W jubileuszowej książce na 10-lecie Uniwersytetu Otwartego UW napisałem tak:

Kiedy w 2008 roku postanowiłem poprowadzić swój pierwszy kurs na Uniwersytecie Otwartym, nie miałem jeszcze pojęcia, że od tego czasu tak duża część mojego zawodowego serca zwiąże się z tym fantastycznym przedsięwzięciem. Uniwersytet Otwarty to dla mnie przede wszystkim miejsce inspiracji, wymiany refleksji i kreatywnych pomysłów. To miejsce w którym na jednej sali można spotkać wspaniałych ludzi w różnym wieku, z różnym wykształceniem oraz doświadczeniem, ale z jedną wspólną cechą – niesamowitą pasją do samorozwoju.

Dziękuję całemu Uniwersytetowi Otwartemu za ten wspólny czas, a Wam Słuchacze – za inspirację i ciągłe motywowanie do rozwoju. Do zobaczenia na kolejnych kursach 🙂

W ofercie UO znajdziesz moje następujące szkolenia:

  • Train the Trainer – trening kompetencji trenerskich
  • Open Your Mind – trening innowacyjności i twórczego myślenia
  • Jak sprawić aby chciało się chcieć – rzecz o motywacji
  • Skuteczne zarządzanie sobą w stresie
  • Trening przywództwa – od menedżera do lidera

Jeżeli jesteś zainteresowany, załóż konto słuchacza UO i śledź moją zakładkę na stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie aktualności. Dodatkowo możesz polubić także mój fanpage na Facebooku lub LinkedIn, gdzie umieszczam wszystkie aktualne informacje o zapisach.

Zapraszam Cię 🙂