AKTUALNOŚCI,  VUCA,  VUCA Nocą,  Webinar,  Wspomnienia,  YouTube

Już jutro – 11 maja o 21:00 – VUCA Nocą #16 -Paradoks eksperta

Już jutro, we wtorek 11.05.2021 o 21.00 zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu „VUCA nocą”

Co z wiedzą ekspercką w świecie permanentnej zmiany? Kiedy nam daje przewagę, a kiedy niepostrzeżenie staje się kulą u nogi?

Na czym polega jej wartość i czemu ją przeceniamy? Jaki ma związek z kreatywnością, a jaki z myśleniem szybkim Daniela Kahnemana?

Jaka jest przyszłość ekspertów i kim są eksperci przyszłości? Czym jest postprawda w praktyce, czemu jest taka groźna i jakie ma konsekwencje z perspektywy strategii?

Jak sobie radzić z poczuciem niepewności i poznawczego chaosu? Na czym polega krytycyzm i jak go dziś kultywować? Jak efektywnie unikać skakania do rozwiązań?

Gościem VUCA Nocą #16 będzie Artur Negri–Artur Negri, specjalista od myślenia krytycznego. Wykładowca Executive MBA i MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na Uniwersytecie Łódzkim. W Kozminski Executive Business School odpowiada za obszar myślenia krytycznego. Trener biznesu. Coach CoachWise ICF. Absolwent filozofii UW..

VUCA Nocą to cykl podcastów na żywo, spotkania z ekspertami i społeczność dla poszukujących inspiracji w czasach permanentnej zmiany. Spotkania prowadzą cyklicznie:

🌍 Iwo Zmyślony, umiemy.com

🌍 Marcin Capiga, marcincapiga.com

🌍 Filip Dębowski, filipdebowski.com

Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/247518483099512

Jest też kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC59Po4Vj1b6iXAGI5d3h6_Q

Do zobaczenia!