AKTUALNOŚCI,  VUCA,  VUCA Nocą,  Wydarzenia,  YouTube

VUCA NOCĄ #20: POJAZDY ELEKTRYCZNE – HOT OR NOT?

Paliwo drożeje, zwracamy coraz większą uwagę na ekologię, a koncerny kojarzone do tej pory tylko z mocnymi silnikami, wypuszczają na rynek auta elektryczne. Czy elektryki zmienią już na zawsze rynek motoryzacji?

2 listopada (wtorek) o 21.00 porozmawiamy o tym z Katarzyną Sobótką. Menadżerką odpowiedzialną za realizację projektów w zakresie innowacyjności i elektromobilności, w tym m.in. za budowę infrastruktury do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na stacjach paliw w największym koncernie paliwowo-energetycznym w regionie CEE i rozwój rynku elektromobilności w globalnym koncernie z branży elektroenergetycznej. Odpowiadała za realizację projektów badawczo-rozwojowych, wdrażanie innowacyjnych technologii w zakresie energetyki oraz rozwój rynku dla nowych technologii i tworzenia wytycznych. Ekspertka Komisji Europejskiej w zakresie ewaluacji projektów innowacyjnych w ramach programów ramowych. Uznana przez Forbes Woman w rankingu TOP25 Kobiet wartych obserwowania na LinkedIn. Laureatka nagrody Energia Kobiet w kategorii Energia Innowacji organizowanym przez Microsoft i DISE. Pasjonatka nowych technologii, w tym w szczególności samochodów elektrycznych. Podczas spotkania z Katarzyną poszukamy odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

Czy samochody elektryczne tak naprawdę są eko?

Jakie są ich wady i zalety?

Czy elektromobilność rozwiąże problemy miast?

O co chodzi z zielonymi tablicami rejestracyjnymi?

Jakie są przywileje kierowców samochodów elektrycznych?

Czym się różnią EV, HEV oraz PHEV?

Na co zwrócić uwagę kupując auto elektryczne?

… a może elektryki to już przeżytek, więc co będzie następne?

———-VUCA Nocą to cykl podcastów na żywo, spotkania z ekspertami i społeczność dla poszukujących inspiracji w czasach permanentnej zmiany. Spotkania prowadzą cyklicznie:

Iwo Zmyślony, umiemy.com

Marcin Capiga, marcincapiga.com

Filip Dębowski, dobryprzodek.pl

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UC59Po4Vj1b6iXAGI5d3h6_Q

Grupa FB:https://www.facebook.com/groups/247518483099512

Linkedin:https://www.linkedin.com/company/vuca-noca/

Zapraszam serdecznie. Do zobaczenia!