AKTUALNOŚCI,  Emocje,  Maska Męskości,  Męskość,  psychologia,  Refleksje o życiu,  Wydarzenia

Maska Męskości #6 – „Gry w związkach” – Gość: Joanna Gosk

Ten moment w którym mówisz do niej lub do niego, że z czymś się nie zgadzasz i… od słowa do słowa powstaje kłótnia, krzyk, wrzask, ciche dni… plus osłabiająca refleksja, że znowu wydarzyło się to samo.

15 lutego o 20:00 porozmawiamy o relacjach, a dokładniej o komunikacji w związkach oraz o tym, jak rozmawiać, żeby się dogadać. Jak nie grać w gry, które są pułapką komunikacji, tylko mówić do siebie otwartym językiem bez przemocy. Z intymnością, miłością i z poziomu serca. Taki prezent na Walentynki dla Was!

Naszym gościem będzie Joanna Gosk psycholog, konsultant w organizacjach, trener, mentor, coach i superwizor Analizy Transakcyjnej w kontrakcie z European Association for Transactional Analysis oraz wykładowca Agile Leadership na SWPS. Podczas naszego spotkania poszukamy odpowiedzi m.in. na takie pytania:- Jak budować relację opartą na intymności i szczerości?

<3 Czemu nie komunikujemy się wprost?
<3 Jak powstają konflikty w relacjach i jak nim zapobiegać?
<3 Czym są gry psychologiczne?
<3 W co najczęściej gramy w związkach?
<3 Co powoduje, że nie komunikujemy się otwarcie?
<3 W co grają faceci, a w co grają kobiety?
<3 Skoro gramy od lat to… czy jest jeszcze dla nas nadzieja? 🙂

Link do wydarzenia TUTAJ.

——–

„Maska męskości” to cykl webinarów i podcastów w których głównym tematem jest męskość. Podczas spotkań rozmawiamy z zaproszonymi gośćmi, przedstawicielami świata nauki, biznesu, sztuki, psychologii. Tematem naszych dyskusji jest seks, tożsamość, religia, biznes, męskość i kobiecość. Z wielką odwagą poruszamy tematy trudne, mocne i ważne. Zdejmujemy maskę męskości.W gąszczu działań skierowanych do kobiet Maska Męskości to energia skupiona na nas i o nas mężczyznach. Żebyśmy lepiej rozumieli siebie, żebyśmy bardziej czuli i bardziej wiedzieli, ale też, żeby lepiej rozumiano nas.

Zapraszam 👊

Marcin Capiga