AKTUALNOŚCI,  Przemyślenia,  VUCA,  VUCA Nocą,  Wydarzenia

Widzimy się fizycznie ◎ wystawa, spacer, dyskusje

Na fali przeciekawej rozmowy z Bartkiem Frąckowiakiem w ramach @VUCA Nocą #27 postanowiliśmy zwinnie pójść za ciosem i spotkać się z Wami fizycznie w przestrzeni Biennale Warszawa.

Zapraszamy wszystkich vukersów i vukerczynie do żywej interakcji z twórcami i tworzywem. Będzie okazja nie tylko pospierać się na temat materialnych i politycznych wymiarów technologii, ale i poćwiczyć postawy i kompetencje przydatne w świecie maszyn i permanentnej zmiany (uważność, agile / design / growth mindset etc.).

„Widzące Kamienie i przestrzenie poza Doliną” to jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych sezonu. Projekt nie tyle artystyczny, co badawczo-krytyczny czy też spekulatywno-antropologiczny. Efekt kilku lat pracy szeregu pięknych umysłów działających na styku nauki, designu, sztuki i technologii.

Wystawa dostarcza języka i narzędzi poznawczych do analizy i rozumienia nowej rzeczywistości, a co za tym idzie — do lepszego życia i lepszego działania.Widzimy się w piątek, 15 lipca o 16:00 przy recepcji wystawy — budynek przy Marszałkowskiej 104/122, vis-a-vis powstającego MSN, zaraz za kinem Relax (dawna siedziba Empiku).

Bilety po 10 zł trzeba kupić samemu.

Zapraszajcie znajomych, rodziny, krewnych i nieznajomych.Do zobaczenia!

Link do zapisów TUTAJ!

Zapraszam!
Marcin

———-

VUCA Nocą to cykl podcastów na żywo, spotkania z ekspertami i społeczność dla poszukujących inspiracji w czasach permanentnej zmiany. Spotkania prowadzą cyklicznie:

Iwo Zmyślony, umiemy.com

Marcin Capiga, marcincapiga.com

Filip Dębowski, dobryprzodek.pl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC59Po4Vj1b6iXAGI5d3h6_Q

Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/247518483099512

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/vuca-noca/