Emocje,  koronaczas,  Leadership,  Stres,  VUCA Nocą,  Webinar,  YouTube

VUCA Nocą – do obejrzenia na YouTube

A czy Wy już dzisiaj robiliście poranne oddychanie pudełkowe? Hmm? Hę? No właśnie! Dla tych, co chcą sobie przypomnieć o co chodzi, lub we wtorek nie mogli obejrzeć VUCA Nocą, nasz Webinar jest już dostępny na naszym kanale na YouTube w wersji HD 🙂 Tym razem naszym gościem była Joanna Chmura psycholożka, trenerka, coach, współpracowniczka Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Wywiady z nią ukazały się m.in. w Forbes, Harvard Business Review Polska, Vogue, wysokieobcasy.
Rozmawialiśmy m.in. o tym:
🌍 Jak Polacy radzą sobie (lub nie) ze stresem i emocjami w czasie COVID?
🌏 Jak wychodzić z kryzysu emocjonalnego przy ograniczonych zasobach i możliwościach? Poszukamy konkretnych rozwiązań
🌎 Czy kryzys można traktować jako emocjonalny trening?
 
Odcinek poprowadziłem razem:
🌍 Iwo Zmyślony, umiemy.com
 
VUCA Nocą to cykl podcastów na żywo, spotkania z ekspertami i społeczność dla poszukujących inspiracji w czasach permanentnej zmiany.
VUCA to metafora nowej codzienności kiedy świat zmienia się szybciej, niż nasza wiedza o świecie, a jedyną stałą jest permanentna zmiana.
Niestabilność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i wieloznaczność (ambiguity) to cechy każdej z dziedzin, w których dziś działamy i podejmujemy decyzje.
To świat „czarnych łabędzi” — zjawisk nieprawdopodobnych, których nikt nie przewidział, a których skutki odczuwamy wszyscy. W tym świecie planowanie zawodzi, eksperci bywają ślepi, a liczyć na przetrwanie mogą tylko zwinni.
 
Spotkania prowadzi cyklicznie:
🌍 Iwo Zmyślony, umiemy.com
🌍 Marcin Capiga, marcincapiga.pl
🌍 Filip Dębowski, filipdebowski.com
 
Spotykamy się w wybrane wtorki każdego miesiąca w godzinach 21-22.30.
Dołącz do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/247518483099512/?ref=share