AKTUALNOŚCI,  KONKURS,  Magazyn Coaching,  TRAINING TREE

UWAGA KONKURS :)

Wspólnie z zespołem TRAINING TREE mamy dla Was konkurs w którym do wygrania są trzy egzemplarze najnowszego wydania Magazyn Coaching, a w nim ciekawe artykuły i rozmowy z ekspertami.

Pytanie konkursowe brzmi: Co robisz by być na bieżąco ze zmieniającym się światem?

Czas na garść przydatnych zasad, czyli Regulamin naszego konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla osób należących do społeczności fanów TRAINING TREE. Jeśli zatem jeszcze tego nie zrobiłaś/eś, to teraz jest ten moment, by polubić fanpage TRAINING TREE https://www.facebook.com/trainingtree
2. Swoją odpowiedź na pytanie konkursowe możesz zostawić w komentarzu pod postem na naszym Facebooku https://www.facebook.com/trainingtree (1 osoba = 1 odpowiedź; w przypadku kilku odpowiedzi tej samej autorki / autora – liczy się pierwsza opublikowana) lub wyślij na nasz adres mailowy: biuro@trainingtree.pl
Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 14 marca do godz. 22:00.
3. Spośród pozostawionych odpowiedzi (na temat) wybierzemy 3, naszym zdaniem najciekawsze. Autorzy wybranych przez nas odpowiedzi otrzymają egzemplarz Magazynu Coaching.
4. Informację o zwycięzcach opublikujemy pod tym postem na Facebook’u najpóźniej w poniedziałek 15 marca do g. 15:00.
5. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców za pośrednictwem InPost. Ze względów logistycznych wysyłka kalendarzy jest możliwa jedynie na terenie Polski.
6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisem społecznościowym Facebook ani jego właścicielem czy administratorem.
Do dzieła! Trzymamy za Was kciuki!

Marcin Capiga z Zespołem TRAINING TREE