AKTUALNOŚCI,  Emocje,  Trening przywództwa,  Wydarzenia

Trening Przywództwa #5 – Kultura brania feedbacku

Podejrzewam, że czytaliście kiedyś artykuł o udzielaniu feedbacku. Może nawet braliście udział w szkoleniu, w którym uczono Was tego, jak chwalić lub dawać komuś konstruktywną krytykę. A czy kiedykolwiek byliście na warsztacie, gdzie rozwijano Wasze kompetencje liderskie z brania informacji zwrotnej? Zakładam, że większość z nas nigdy nie uczyła się przyjmowania krytyki lub pochwały. Nawet pracując w korporacjach, które szczycą się tym, że są organizacjami stale uczącymi się (tzw. Permanent Learning Organization) i mającymi kulturę opartą na feedbacku takie szkolenia to rzadkość. Zaskakujące prawda? A przecież nic nie da dawanie sobie informacji zwrotnej, skoro nie będziemy potrafili jej przyjmować.

W kolejnym odcinku Treningu Przywództwa porozmawiamy właśnie o otwartości na feedback. Jak budować w sobie oraz podwładnych otwartość na informację zwrotną? Jakie mechanizmy obronne blokują nas w przyjmowaniu krytyki i pochwały? I jak być liderem nie tylko otwartym, ale i proszącym o feedback.

Widzimy się 16 maja o 20:00!

Link do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ.

Link do wydarzenia na LinkedIn: TUTAJ.

Trening przywództwa to cykl spotkań skierowanych do liderów i liderek, oraz osób chcących rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Będę tu mówił o sprawach aktualnych, przyszłych, mniej i bardziej zaawansowanych… ale na pewno praktycznych. Zawsze Live. Raz na miesiąc. Na moim kanale FB oraz LinkedIn, a potem na YouTube i Spotify.

Serdecznie Was zapraszam,

Marcin Capiga