AKTUALNOŚCI

Newsletter

To już jutro więc jest jeszcze szansa, żebyś się załapał, załapała. Newsletter wysyłam 10 stycznia – zachęcam więc do wpisywania się na listę.
Poniżej kilka info o tym po co, jak i dlaczego: Stało się. Broniłem się rękami i nogami, ale ruszam z newsletterem.
A jest kilka powodów tej decyzji: ☑️ Po pierwsze: nie wszyscy mają Facebooka, tak wiem… ale naprawdę są tacy ludzie. Serio! Widziałem ich nawet na żywo np. na szkoleniach… i oni pytają na przykład, gdzie mogą znaleźć jakieś moje webinary i artykuły. Ja im na to, że np. na Facebooku, a oni, że nie mają… i w ogóle… kicha ☑️ Po drugie: dużo się ostatnio dzieje u mnie, tak dużo, że sam już nie ogarniam, a jak dostanę swój newsletter, to będę wszystko ogarniał.☑️ Po trzecie: algorytmy działają jak chcą, nie pokazują wszystkiego, a tak będziecie mieli moje nagrania, artykuły, wpisy w jednym miejscu i zrobimy w konia algorytmy, a co! No więc jednym słowem: ZAPRASZAM!
Co trzeba zrobić, żeby dostawać newsletter? No więc idź w stronę światła… tzn. za moimi instrukcjami:1️⃣ Wejdź na moją stronę: www.marcincapiga.pl2️⃣ Kliknij w zakładkę – kontakt3️⃣ Wpisz swojego maila 4️⃣ Dostaniesz mail (sprawdź spam jakby co) w którym kliknij, że potwierdzasz i chcesz dostawać newsletter od Capigi5️⃣ Ciesz się szczęściem i nową jakością życia. Zrób sobie prezent po Świętach 😀