AKTUALNOŚCI,  koronaczas,  Praca zdalna,  SZKOLENIE ONLINE,  TRAINING TREE,  Wydarzenia,  Zawód - Trener

Mentoring Trenerski [online]

IDEA

Mentoringi Trenerskie to spotkania skierowane do Trenerów prowadzących szkolenia, warsztaty i treningi. Celem spotkań jest wymiana wiedzy, umiejętności oraz doświadczeń, a także zapewnienie trenerom możliwości omówienia konkretnych case studies, dotyczących m.in. „trudnych” sytuacji szkoleniowych, projektowania warsztatów online, „uwarsztatowienia” swoich szkoleń itp. Uczestnikiem spotkania mogą być zarówno osoby, mające tematy do omówienia, jak i osoby, które chcą posłuchać case studies innych uczestników i przy okazji rozwinąć swój warsztat trenerski. Osoby początkujące jak i zaawansowane.

Ze względu na charakter mentoringu, liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 12 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM SPOTKANIA:

Program każdego mentoringu jest szyty na miarę potrzeb i oczekiwań Uczestników w trakcie spotkania.

Planujemy poruszać się m.in. wokół takich tematów jak:

  • zagadnienia merytoryczne np. Jakie ćwiczenie zaproponować uczestnikom? Jak zbadać potrzeby szkoleniowe? Jak ewaluować program? Jak zrobić „tuning” szkolenia? Jak radzić sobie w tzw. trudnych sytuacjach?
  • wymiana doświadczeń, wiedzy, pomysłów z innymi trenerami
  • poszukiwanie rozwiązań danego problemu
  • jak przełożyć szkolenie stacjonarne na online

RAMOWY HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

17.00 – 17.15 – Start spotkania i krótka rundka zapoznawcza

17.15 – 17.45 – Burza mózgów, wybranie i krótkie scharakteryzowanie przez uczestników minimum 3 tematów do przepracowania na spotkaniu

17.45 – 19.45 – Praca w grupach, dyskusja moderowana, omawianie case studies (w zależności od wyboru tematów do przepracowania)

19.45 – 20.00 – Podsumowanie i zamknięcie spotkania

W trakcie mentoringu planowana jest jedna 10-15 minutowa przerwa

POMYSŁODAWCA PROJEKTU I TRENER PROWADZĄCY:

MARCIN CAPIGA – Trener Biznesu, Coach, Konsultant. Dyrektor zarządzający TRAINING TREE (www.trainingtree.pl). Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Od ponad 10 lat w swojej pracy zajmuje się łączeniem podejścia biznesowego, naukowego i indywidualnego. Jest doktorem nauk humanistycznych. Certyfikowanym trenerem biznesu i trenerem zmiany. Posiada Europejski Certyfikat Analizy Transakcyjnej 101 oraz Kirkpatrick Bronze Level Certification. Autor bloga www.marcincapiga.pl.

Podczas swojej drogi jako trener i coach przeprowadził ponad 15 000 godzin warsztatów, konsultacji oraz coachingów indywidualnych i zespołowych. Specjalizuje się w biznes i life coachingu oraz szkoleniach z zakresu m.in. umiejętności interpersonalnych, Train The Trainer oraz zarządzania zespołem i umiejętności menedżerskich.

W swojej karierze pracował ze zróżnicowanymi grupami klientów – od menedżerów i kadry zarządzającej wielkich korporacji, przez sprzedawców, urzędników, inżynierów i lekarzy, po służby mundurowe np. negocjatorów antyterrorystycznych.

Od 2010 roku autor i prowadzący kurs certyfikujący Train The Trainer na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 2019-2020 roku Opiekun Merytoryczny największego programu mentoringowego w Polsce przy EY.

Koordynował i realizował projekty szkoleniowe i coachingowe m.in. dla takich firm, organizacji i instytucji jak: Amica, Bank PKO BP, Benefit Systems, BGŻ BNP Paribas, BNP Paribas Securities Services, CBA, Citi Bank Handlowy, Decathlon, DONG Energy, EDF, General Electric Aviation, General Electric Locomotive, General Electric, IKEA, Lafarge, Meble FORTE, Mercedes-Benz, Microsoft, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, NBP, Novartis, Oriflame, PKN Orlen, PwC, SAMSUNG, Siemens, Strabag, Warbud, Warta, Yves Rocher i wiele innych.

Autor książki „Motywacja przez wielkie M”, cyklicznie wydawanych Kalendarzy Motywacyjnych i Coachingowych oraz szeregu artykułów biznesowych. Członek rady programowej Magazynu Coaching.

CZEGO POTRZEBUJESZ PRZED SPOTKANIEM?

  • Pozytywnego nastawienia, otwartości i poczucia humoru 🙂 Thats all! Przyda się także temat, który chcesz omówić na spotkaniu, ale nie jest on konieczny. Możesz po prostu przyjść i pouczyć się na przykładach innych 🙂

CO JEŚLI SIĘ ROZMYŚLĘ?

  • Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mógł uczestniczyć w szkoleniu, rezygnacji możesz dokonać do wtorku 02.06.2020 do godz. 17.00, a my zwrócimy Ci środki 🙂

JAK SIĘ POŁĄCZYMY NA SPOTKANIE ZOOM?

  • Po wykupieniu szkolenia dostaniesz od nas pełną instrukcję, a przed warsztatem link do naszego spotkania online. Wszystko w prostej formie.
  • Będziemy na Ciebie czekać 30 minut przed rozpoczęciem spotkania więc w razie jakichkolwiek pytań możesz jeszcze się z nami skontaktować.

A MOŻE JESZCZE COŚ?

Zapraszamy Cię również na inne wydarzenia o podobnej tematyce. Kliknij w poniższe linki, by dowiedzieć się więcej:

Zapraszamy!

Marcin Capiga z Zespołem TRAINING TREE