Asertywność,  Sprzedaż,  Webinar

Asertywność w pracy handlowca

Znudziło się Wam słuchanie o koronawirusie? W takim razie zapraszam Was na bezpłatny Webinar dotyczący „Asertywności w pracy handlowca” 🙂

Spotykamy się 14 kwietnia o 15.00!

Wydarzenie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2995202633876598/?active_tab=about

Podczas spotkania opowiem m.in. o tym:

  • Czym jest asertywność, a czym nie jest?
  • O co zadbać z klientem na początku, by asertywność „nie była potrzebna”?
  • Jak stawiać granice tak, by zmniejszyć do minimum ryzyko utraty klienta?

Poniżej więcej szczegółów:

17 edycja Sales Hacking Meetup już 14 kwietnia!

Sales Hacking Meetup to cykliczne spotkania skierowane do handlowców zainteresowanych nowoczesnymi narzędziami, metodami i technikami sprzedaży B2B. Wymieniamy się świeżą wiedzą i sprawdzonymi sposobami, ale przede wszystkim stawiamy nacisk na praktykę. Podczas najbliższego spotkania zbadamy temat asertywności handlowców, żeby poprawić komfort pracy – swój i innych. Szkolenie zawiera elementy ćwiczeniowe.

UWAGA: w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo meetup odbędzie się w formie szkolenia online – transmisja będzie dostępna na stronie tego wydarzenia.

Link do transmisji online zostanie udostępniony na stronie wydarzenia.

Organizator:

Livespace – nowej generacji CRM, który zwiększa produktywność zespołów sprzedaży B2B. Pomaga firmom rosnąć szybciej poprzez usprawnianie i automatyzowanie procesu sprzedaży. Obecnie z Livespace korzystają liczne firmy w Polsce i zagranicą, m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, reklamowej, mediowej oraz IT.