AKTUALNOŚCI,  Artykuł,  Magazyn Coaching

10-lecie Magazynu Coaching!

Już jest. Wyszedł. W zimę, a ciepły. 10-letni, a nowy. Magazyn Coaching. To okrągłe wydanie. 10 lat minęło od pierwszego, a mi stuknęło 2 lata w radzie programowej. Każdy ma swoją rocznicę 🥳🥂🎉 Od dwóch lat wspólnie z: Joanna Chmura :: Sztuka Możliwości (to ta piękna blondyna po lewej), Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska (to ta co śle buziaczki), Dorota Minta (to ta w wianku) i ja… cały na biało. Bez parytetu tak działamy… ale to nawet lepiej 😉 Dbamy o to, aby Magazyn był pełen rzeczy aktualnych, ciekawych, rozwijających i zgodnych ze sztuką pracy z drugim człowiekiem. Pracy opartej o wartości, uczucia, partnerstwo, naukę, nowe trendy.10 lat temu jak kupowałem Coaching to marzyłem o tym, aby napisać kiedyś do niego jakiś artykuł. Dzisiaj piszę regularnie, a w najnowszym numerze znajdziecie nawet dwa moje teksty. Jeden z okładki – o Kompetencjach przyszłości, drugi o Unlearningu.
No a poza Capigą standardowo super team:
☑️ Dżoana Chmura tym razem o ciele
☑️ Dorota Minta o wzrastaniu po kryzysie
☑️ Sylwia Monostori (nasza redaktor 🙏) w rozmowie z Jackiem Santorskim o liderach nowych czasów Poza tym już prawie w standardzie 😉
☑️ Artur Negri – o przebaczaniu
☑️ Sandra Bichl o awansie
☑️Joanna Zawada- Kubik o docenianiu siebie.
I super wyjątkowo wiele innych autorów takich jak np. Rafał Żak czy Łada Drozda. Tak więc do kiosków marsz. Koniecznie trzeba kupić… nawet jak nie chcecie czytać, to trzeba kupić, bo jest piękny. Piękny jest po prostu. Cudowna jest jego nowa oprawa graficzna, w dotyku również… a jak już kupicie, to na pewno coś przeczytacie – daje Wam słowo 😉 Bo dużo dobra tam jest! Smacznego!