Po co?

Blog powstał z intencją dzielenia się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i wiedzą na temat rozwoju. Tego osobistego, jak i tego w kontekście szeroko pojętego biznesu. Inny powód to moja chęć spisania tych wszystkich myśli, które często piętrzą się w głowie, a niezapisane gdzieś uciekają… czasami niestety bezpowrotnie.

Co?

Znajdziesz tu informacje dotyczące zarówno psychologii, neurologii, jak i biznesu, zarządzania, bycia menedżerem lub tego, jak zwiększyć swoją osobistą skuteczność. Dzielę się tu także refleksjami i historiami, które mnie zainspirowały.

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy pragną po prostu ułatwić sobie życie – wprowadzając proste zmiany, czy to w obszarze osobistym, czy zawodowym. Poznać ciekawostki dotyczące biznesu, rozwoju osobistego, skuteczności, motywacji itp.

Jak?

W formie tekstu, pytań, a może czasami ćwiczeń. W prosty sposób. Z regularnością na którą może pozwolić sobie osoba jednocześnie kierująca firmą, szkoląca i posiadająca rodzinę.

Przez kogo?

Przeze mnie. Zaznaczam – nie stawiam się tu w pozycji mędrca, który zjadł wszystkie rozumy. Jeżeli się z czymś nie zgadzasz, masz inne zdanie na dany temat to fantastycznie. Potraktuj ten blog jako osobiste spojrzenie autora. Każdy ma inne i nie jest moim celem przekonanie Cię do mojego. Moim celem jest raczej dzielenie się refleksją, wiedzą oraz doświadczeniem.

Zasady

Najpierw Do Celu – Zachęcam Cię do dzielenia się refleksjami, pomysłami itp. Generalnie zachęcam. Jeżeli dany wpis Cię zainspirował, pomógł i podzielisz się tym ze mną na forum lub na Priva, będzie to dla mnie na pewno ogromna motywacja i przyjemność. Za co z góry Ci dziękuję.

A teraz Od Problemu – Nie odpowiadam od razu na wszystkie posty. Jeżeli Twój wpis zostanie zinterpretowany przeze mnie jako agresywny, niekulturalny lub jako spam, po prostu go usunę. Jeżeli zauważysz gdzieś błąd, również interpunkcyjny itp. napisz mi o tym na Priva, bym mógł wprowadzić korektę.